Gmina Wola Uhruska
duzy plik 500kb panoramy Woli Uhruskiej
Start arrow Artykuły
Artykuły
Konsultacje społeczne zmian w statutach sołectw gminy Wola Uhruska
Napisał jachim   
Zarządzeniem Nr 3/2019 Wójta Gminy Wola Uhruska z dnia 3 stycznia 2019 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami poszczególnych sołectw gminy Wola Uhruska projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie statutów sołectw gminy Wola Uhruska poddaje się konsultacjom projekt uchwały Rady Gminy Wola Uhruska zmieniającej uchwałę w sprawie statutów sołectw gminy Wola Uhruska.

Konsultacje będą przeprowadzone podczas spotkania w dniu 15 stycznia 2019 r. od godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wola Uhruska. Ponadto osoby uprawnione do udziału w konsultacjach mogą również składać swoje opinie lub uwagi dotyczące projektu uchwały pisemnie w sekretariacie Urzędu Gminy Wola Uhruska lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: do dnia wyznaczonego spotkania w sprawie konsultacji, przy czym decyduje data wpływu.

ZEBRANIA WIEJSKIE I STRAŻACKIE W GMINIE WOLA UHRUSKA.
Napisał Administrator   
Tradycyjnie początek roku w Gminie Wola Uhruska jest okazją do spotkań władz samorządowych z mieszkańcami na zebraniach wiejskich oraz zebrań sprawozdawczych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. W roku 2019 w związku z upływem kadencji zarządzone zostały wybory Sołtysów i Rad Sołeckich na kolejną kadencję.
Terminy zebrań wiejskich na których zostaną wybrani  Sołtysi oraz Rady Sołeckie zostały wskazane Zarządzeniem Nr 4/2019 Wójta Gminy Wola Uhruska z dnia 3 stycznia 2019 r.

Czytaj całość...
BEZPAŃSKI PIES.
Napisał Administrator   
Bezpańska suczka szuka nowego właściciela. Obecnie przebywa na terenie wsi Uhrusk (bloki RZD). Więcej informacji pod nr. tel Urzędu Gminy w Woli Uhruskiej: 82 59 15 003.
ZEBRANIE UCZESTNIKÓW SCALENIA
Napisał Administrator   
ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE!
Napisał Administrator   
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 21 - 30 z 328
Biuletyn Informacji Publicznej
W skrócie

Gmina Wola Uhruska leży w południowo-wschodniej części powiatu włodawskiego. Rozciąga się wzdłuż dotąd nieujarzmionej i przez to niezwykle urokliwej rzeki Europy – Bugu.

Czytaj całość...

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje turystyczne z naszego terenu w syntetycznym zestawieniu.

 

Czytaj całość...

Sobiborski Park Krajobrazowy - utworzono w 1983 roku na obszarze gmin: Włodawa, Hańsk, Wola Uhruska. Park rozciąga się na powierzchni 10000 ha i zajmuje najcenniejsze partie Lasów Sobiborskich z licznymi torfowiskami i śródleśnymi jeziorami objętymi ochroną rezerwatową.

Czytaj całość...
Statystyka
odwiedzających: 6264460
Imieniny
20 Marca 2019
Środa
Imieniny obchodzą:
Aleksander,
Aleksandra, Ambroży,
Anatol, Bogusław,
Cyriaka, Eufemia,
Klaudia, Patrycjusz,
Ruprecht, Wasyl,
Wincenty
Do końca roku zostało 287 dni.
Licznik odwiedzin
Odwiedziło nas 6264460 internautów
TRW