Gmina Wola Uhruska
duzy plik 500kb panoramy Woli Uhruskiej
Start arrow Informacja turystyczna arrow Wirtulany spacer
Wirtualny spacer
Napisał Administrator   

Zapraszamy spacer wirtualny po okolicach Woli Uhruskiej - wejście na spacer następuje poprzez kliknięcie na poniższej fotografii wykonanej w okolicach Zbereża z wysokości ok. 300 m.

 

Spacer ten został wykonany w ramach Projektu "Wirtualne spacery po Dolinie Bugu" współfinansowanego z działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” z zakresu małych projektów osi 4 „Leader” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 ma na celu promowania i zachowania lokalnego dziedzictwa krajobrazowego i przyrodniczego doliny Bugu.

W ramach projektu wykonany został film promujące te walory - film udostępniony jest na stronie:http://www.youtube.com/watch?v=ropMtDaTy4A&feature=youtu.be

 

    

Biuletyn Informacji Publicznej
W skrócie

Gmina Wola Uhruska leży w południowo-wschodniej części powiatu włodawskiego. Rozciąga się wzdłuż dotąd nieujarzmionej i przez to niezwykle urokliwej rzeki Europy – Bugu.

Czytaj całość...

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje turystyczne z naszego terenu w syntetycznym zestawieniu.

 

Czytaj całość...

Sobiborski Park Krajobrazowy - utworzono w 1983 roku na obszarze gmin: Włodawa, Hańsk, Wola Uhruska. Park rozciąga się na powierzchni 10000 ha i zajmuje najcenniejsze partie Lasów Sobiborskich z licznymi torfowiskami i śródleśnymi jeziorami objętymi ochroną rezerwatową.

Czytaj całość...
Statystyka
odwiedzających: 5373069
Imieniny
23 Marca 2018
Piątek
Imieniny obchodzą:
Eberhard, Feliks,
Katarzyna, Kondrat,
Oktawian, Pelagia,
Pelagiusz, Piotr,
Zbysław
Do końca roku zostało 284 dni.
Licznik odwiedzin
Odwiedziło nas 5373069 internautów
TRW