Gmina Wola Uhruska
duzy plik 500kb panoramy Woli Uhruskiej
Start arrow Artykuły arrow Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy UE
Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy UE
Napisał jachim   
Zdjęcie użytkownika Gmina Wola Uhruska.
5 maja 2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wola Uhruska w godz. 11:30-14:00 będzie czynny Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

Eksperci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, jaki i Punktu Kontaktowego RPO i Punktu informacyjnego PO WER Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie będą do dyspozycji mieszkańców gminy Wola Uhruska.

Uczestnicy spotkania będą mogli zapoznać się z ofertą szkoleń zawodowych, jak i innych form wsparcia w obszarze aktywizacji zawodowej realizowanych przez Wnioskodawców Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie w ramach Działań RPO i PO WER.< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej
W skrócie

Gmina Wola Uhruska leży w południowo-wschodniej części powiatu włodawskiego. Rozciąga się wzdłuż dotąd nieujarzmionej i przez to niezwykle urokliwej rzeki Europy – Bugu.

Czytaj całość...

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje turystyczne z naszego terenu w syntetycznym zestawieniu.

 

Czytaj całość...

Sobiborski Park Krajobrazowy - utworzono w 1983 roku na obszarze gmin: Włodawa, Hańsk, Wola Uhruska. Park rozciąga się na powierzchni 10000 ha i zajmuje najcenniejsze partie Lasów Sobiborskich z licznymi torfowiskami i śródleśnymi jeziorami objętymi ochroną rezerwatową.

Czytaj całość...
Statystyka
odwiedzających: 6186582
Imieniny
19 Lutego 2019
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Arnold, Arnolf,
Bądzisława, Gabin,
Henryk, Konrad,
Konrada, Leoncjusz,
Manswet, Marceli
Do końca roku zostało 316 dni.
Licznik odwiedzin
Odwiedziło nas 6186582 internautów
TRW