Gmina Wola Uhruska
duzy plik 500kb panoramy Woli Uhruskiej
Start arrow Artykuły arrow ZEBRANIA WIEJSKIE I STRAŻACKIE W GMINIE WOLA UHRUSKA.
ZEBRANIA WIEJSKIE I STRAŻACKIE W GMINIE WOLA UHRUSKA.
Napisał Administrator   
Tradycyjnie początek roku w Gminie Wola Uhruska jest okazją do spotkań władz samorządowych z mieszkańcami na zebraniach wiejskich oraz zebrań sprawozdawczych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. W roku 2019 w związku z upływem kadencji zarządzone zostały wybory Sołtysów i Rad Sołeckich na kolejną kadencję.
Terminy zebrań wiejskich na których zostaną wybrani  Sołtysi oraz Rady Sołeckie zostały wskazane Zarządzeniem Nr 4/2019 Wójta Gminy Wola Uhruska z dnia 3 stycznia 2019 r.

Harmonogram zebrań wiejskich:
Harmonogram zebrań strażackich:
Do pobrania:

Dodatkowo informuję, że propozycje zadań mieszkańców do ujęcia w strategii Rozwoju Gminy Wola Uhruska na lata 2019-2025 można składać do dnia 28 lutego 2019 r. w formie papierowej u Sołtysów poszczególnych wsi lub w sekretariacie Urzędu Gminy w Woli Uhruskiej bezpośrednio lub za pośrednictwem poczty oraz z w formie elektronicznej na adres e-mail:
Do pobrania:
1. wzór propozycji: wersja edytowalna oraz .pdf
< Poprzedni   Następny >
Biuletyn Informacji Publicznej
W skrócie

Gmina Wola Uhruska leży w południowo-wschodniej części powiatu włodawskiego. Rozciąga się wzdłuż dotąd nieujarzmionej i przez to niezwykle urokliwej rzeki Europy – Bugu.

Czytaj całość...

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje turystyczne z naszego terenu w syntetycznym zestawieniu.

 

Czytaj całość...

Sobiborski Park Krajobrazowy - utworzono w 1983 roku na obszarze gmin: Włodawa, Hańsk, Wola Uhruska. Park rozciąga się na powierzchni 10000 ha i zajmuje najcenniejsze partie Lasów Sobiborskich z licznymi torfowiskami i śródleśnymi jeziorami objętymi ochroną rezerwatową.

Czytaj całość...
Statystyka
odwiedzających: 6270206
Imieniny
21 Marca 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Benedykt, Filemon,
Lubomira, Mikołaj
Do końca roku zostało 286 dni.
Licznik odwiedzin
Odwiedziło nas 6270206 internautów
TRW