Gmina Wola Uhruska
duzy plik 500kb panoramy Woli Uhruskiej
Start
Start
WYNIKI SZACOWANIA GRUNTÓW OBJĘTYCH SCALENIEM.
Napisał Administrator   
Uprzejmie informuję, że w dniach 10.01.2019 r. - 16.01.2019 r. w godzinach od 08:00 do 14:00 w Urzędzie Gminy w Woli Uhruskiej (sala konferencyjna) zostaną wyłożone do publicznego wglądu wyniki szacowania gruntów objętych scaleniem. Każdy uczestnik scalenia może wnosić zastrzeżenia do dokonanych szacunków.

Do pobrania:
Konsultacje społeczne zmian w statutach sołectw gminy Wola Uhruska
Napisał jachim   
Zarządzeniem Nr 3/2019 Wójta Gminy Wola Uhruska z dnia 3 stycznia 2019 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami poszczególnych sołectw gminy Wola Uhruska projektu uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie statutów sołectw gminy Wola Uhruska poddaje się konsultacjom projekt uchwały Rady Gminy Wola Uhruska zmieniającej uchwałę w sprawie statutów sołectw gminy Wola Uhruska.

Konsultacje będą przeprowadzone podczas spotkania w dniu 15 stycznia 2019 r. od godz. 12.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wola Uhruska. Ponadto osoby uprawnione do udziału w konsultacjach mogą również składać swoje opinie lub uwagi dotyczące projektu uchwały pisemnie w sekretariacie Urzędu Gminy Wola Uhruska lub poprzez pocztę elektroniczną na adres: do dnia wyznaczonego spotkania w sprawie konsultacji, przy czym decyduje data wpływu.

ZEBRANIA WIEJSKIE I STRAŻACKIE W GMINIE WOLA UHRUSKA.
Napisał Administrator   
Tradycyjnie początek roku w Gminie Wola Uhruska jest okazją do spotkań władz samorządowych z mieszkańcami na zebraniach wiejskich oraz zebrań sprawozdawczych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. W roku 2019 w związku z upływem kadencji zarządzone zostały wybory Sołtysów i Rad Sołeckich na kolejną kadencję.
Terminy zebrań wiejskich na których zostaną wybrani  Sołtysi oraz Rady Sołeckie zostały wskazane Zarządzeniem Nr 4/2019 Wójta Gminy Wola Uhruska z dnia 3 stycznia 2019 r.

Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 13 - 18 z 271
Biuletyn Informacji Publicznej
W skrócie

Gmina Wola Uhruska leży w południowo-wschodniej części powiatu włodawskiego. Rozciąga się wzdłuż dotąd nieujarzmionej i przez to niezwykle urokliwej rzeki Europy – Bugu.

Czytaj całość...

Poniżej przedstawiamy podstawowe informacje turystyczne z naszego terenu w syntetycznym zestawieniu.

 

Czytaj całość...

Sobiborski Park Krajobrazowy - utworzono w 1983 roku na obszarze gmin: Włodawa, Hańsk, Wola Uhruska. Park rozciąga się na powierzchni 10000 ha i zajmuje najcenniejsze partie Lasów Sobiborskich z licznymi torfowiskami i śródleśnymi jeziorami objętymi ochroną rezerwatową.

Czytaj całość...
Statystyka
odwiedzających: 6197037
Imieniny
23 Lutego 2019
Sobota
Imieniny obchodzą:
Bądzimir, Damian,
Florentyn, Łazarz,
Piotr, Romana, Roma,
Seweryn
Do końca roku zostało 312 dni.
Gościmy
Aktualnie jest 231 gości online
Licznik odwiedzin
Odwiedziło nas 6197037 internautów
TRW