Ośrodek POMPKA

23 marca 2021

Ośrodek „Pompka” położony przy ul. Turystycznej w Woli Uhruskiej – urokliwym miejscu nad starorzeczem rzeki Bug – oferuje możliwość odpoczynku w pięknym otoczeniu przyrody gdzie można zapomnieć o troskach dnia codziennego.

„Pompka” zarządzana przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Woli Uhruskiej dysponuje 17 miejscami noclegowymi (2 pokoje jednoosobowe, 2 pokoje dwuosobowe, 1 pokój czteroosobowy oraz 3 odrębne domki kempingowe – 1 trzyosobowy i 2 dwuosobowe). Każdy pokój w budynku wyposażony jest w telewizor. Sanitariaty znajdują się na korytarzu. Domek trzyosobowy posiada własną łazienkę i sanitariat. Do dyspozycji gości jest aneks kuchenny, grill, miejsce na ognisko, plac zabaw dla najmłodszych. W pobliżu ośrodka znajduje się strzeżona kąpielisko z plażą. Istnieje możliwość skorzystania z wypożyczalni sprzętu wodnego. Rejs kajakiem po Bugu lub starorzeczu przyniesie na pewno niezapomniane wrażenia. Dla aktywnych boisko do piłki siatkowej plażowej. Dla miłośników wędkowania też się coś znajdzie, Bug to raj dla wędkarzy.

W kameralnym otoczeniu, za niewielką cenę znajdziecie państwo wymarzone miejsce wypoczynku. „Pompka” to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, seniorów, a także dla osób prowadzących aktywny styl życia.

Goszcząc na Pompce można również skorzystać z bazy sportowo-rekreacyjnej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji – kompleks boisk ORLIK 2012, hala sportowo-rekreacyjna z siłownią i sauną, pole campingowe, wypożyczalnia rowerów.

Serdecznie zapraszamy.

Ośrodek „POMPKA”
Turystyczna 5, 22-230 Wola Uhruska
tel. 504 477 990, 82 591 50 69,
e-mail: osrodek.pompka.noclegi@interia.pl